Ziołowy Zakątek

Uczniowie klasy 3c wraz z wychowawczynią p. Edytą Malewicz, p. Pauliną Jakimowicz oraz p. Anetą, mamą Nikolasa☺, rozpoczęli przedostatni tydzień szkoły wycieczką do Ziołowego Zakątku w Korycinach.

Jest to unikatowy w skali świata obiekt agroturystyczny położony w samym sercu najczystszego regionu Polski, Podlasia. To atrakcja dla tych wszystkich, którzy szukają wytchnienia od zgiełku miasta.

Ziołowy Zakątek na powierzchni prawie 20 ha skupia bogatą kulturę i tradycję Podlasia. Są tu charakterystyczne dla regionu zabudowy, zwierzęta zagrodowe, rękodzieło, a przede wszystkim wszechobecne zioła.

Paulina Jakimowicz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok 2021, wszystkie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.