Wycieczka do Kawęczyna

Mikołajki to czas radości, niespodzianek i zabawy. Z tej okazji klasy 3a i 3c pod opieką p.Katarzyny Kamińskiej, p.Iwony Piekarskiej i p.Katarzyny Król pojechały na wycieczkę do Kawęczyna. Podczas pobytu dzieci zapoznały się z kulturą, pracą i życiem w dawnej wsi. Dzieciaki z zainteresowaniem obejrzały starą, wiejską zagrodę i izbę etnograficzną. Zwiedzały mini- zoo, gdzie z bliska obserwowały daniele, kozy, osły, kucyki i konie. Wielką frajdą była przejażdżka wozem. Po długim spacerze wszyscy udali się na własnoręcznie wyrabianie pierogów i dekorowanie stroików bożonarodzeniowych. Tego dnia wszyscy bawili się wesoło. Uczniowie wrócili z bagażem wspaniałych doświadczeń.

Agnieszka Budek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok 2021, wszystkie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.