Torba Miłosierdzia

Nasze #SKC nr 30 z ogromnym zaangażowaniem włączyło się w wielkopostną akcję Torba Miłosierdzia. Każda klasa w SP4 otrzymała torbę – należało wypełnić ją artykułami spożywczymi, które miały zostać dołączone do świątecznych paczek dla ubogich rodzin, podopiecznych Parafialnego Zespołu Caritas, działającego przy Parafii Katedralnej w Siedlcach. Nasi uczniowie i ich rodzice wykazali ogromne! Zebraliśmy ponad 61 kg słodyczy, kawy, herbaty oraz innych artykułów spożywczych! Ogromna część wypełniła paczki świąteczne, natomiast reszta zostanie wykorzystana na bieżącą pomoc (a jest ona udzielana przy parafii 2 razy w tygodniu – we wtorki i czwartki) oraz do przygotowania paczek dla dzieci – podopiecznych Zespołu – z okazji Dnia Dziecka. Serdecznie dziękujemy za Waszą ofiarność.

Anna Celińska – Spodar

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok 2023, wszystkie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.