Sukcesy naszych pływaków

Uczniowie naszej szkoły i zarazem zawodnicy sekcji pływackiej UKS Ósemka Siedlce mogą się pochwalić kolejnymi sukcesami!
Maciek Nieczyporuk startował w II rundzie Zawodów Pływackich „O Laur Lubelskiego Koziołka 2021”, które odbyły się 24 kwietnia na pływalni AQUA Lublin. Na dystansie 100 m stylem grzbietowym zajął II miejsce, z czasem 1:02.38 (rekord życiowy). Natomiast na 100 m stylem motylkowym, wynik  1:07.45, pozwolił mu zająć VI lokatę.
Ze znakomitej strony w zawodach „Od Młodzika do Olimpijczyka” na „Warszawiance” pokazał się również Miron Ushatkin. W swojej kategorii wiekowej wygrał dwie konkurencje – 50 m stylem klasycznym (czas 46.55) i 50 m stylem motylkowym (36.52).

Gratulujemy chłopcom wspaniałych sukcesów! 🏊🥇🏆

Paulina Jakimowicz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok 2021, wszystkie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.