Dzień chłopaka

Na wspólne świętowanie uczniowie często wybierają wycieczkę, podczas której nieodzownym punktem jest posiłek w fast-foodzie. W tym roku jednak klasa 6b wraz z wychowawcą p. Barbarą Patoletą postawiła na ruch i przekąskę na świeżym powietrzu. Na początku uczniowie spotkali się z leśnikiem w Rezerwacie Przyrody Jata, gdzie podczas wędrówki po lesie poznawali życie zwierząt i uczyli się rozpoznawać drzewa. Przy ognisku upiekli kiełbaski – w trosce o środowisko korzystali z papierowych talerzyków .
Wędrówka po lesie nikogo nie zmęczyła – w drodze powrotnej czekała na wszystkich pełna ruchu zabawa na ścieżce zdrowia w nowo powstałym – Leśnym Zespole Rekreacyjno-Edukacyjnym Amonit w Klimkach.

Agnieszka Budek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok 2020, wszystkie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.