- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza

Menu główne

Harmonogram pracy dyrektora, wicedyrektora, biblioteki, świetlicy, pedagoga i pielęgniarki na rok szkolny 2014/2015 znajduje się w menu pod Godziny pracy

Zebrania z rodzicami w lutym (terminy)

Dokumenty związane z rekrutacją do szkół oraz oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2016/2017:

• Uchwała Nr XVI/192/2016 Rady Miasta Siedlce z dnia 29 stycznia 2016r. w sprawie określenia kryteriów naboru do klas pierwszych szkół podstawowych i gimnazjów, dla których organem prowadzącym jest Miasto Siedlce, do postępowania rekrutacyjnego dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły - Tutaj.

• ZARZĄDZENIE Nr 22/2016 Prezydenta Miasta Siedlce z dnia 28 stycznia 2016r. w sprawie  harmonogramu czynności w  postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych szkół podstawowych  prowadzonych przez Miasto Siedlce na rok szkolny 2016/2017 - Tutaj.
  • ZARZĄDZENIE Nr 23/2016 Prezydenta Miasta Siedlce z dnia 28 stycznia 2016 r. w sprawie harmonogramu czynności w  postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym do publicznych przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych na rok szkolny 2016/2017 - Tutaj.

Informacja o sprawdzianie w klasach VI w roku szkolnym 2015/2016 (tutaj)

Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2015/2016 (tutaj). Dyżury nauczycieli w dni wolne od zajęć edukacyjnych (tutaj).

Harmonogram korzystania z obiadów (sprawdź)
Co smacznego zjemy w lutym, czyli jadłospis na cały miesiąc (sprawdź).
Opłata za obiady w marcu - informacja (Jak opłacić obiady - informacja)
Lista uczniów SP4 uprawnionych do korzystania z obiadów abonamentowych w roku szkolnym 2015/2016 (tutaj)

Wyprawka szkolna dla ucznia klasy I w roku szkolnym 2015/2016 (informacja). Jak obliczyć kryterium dochodowe (informacja MEN)

Informacja dotycząca strojów szkolnych dla uczniów (tutaj)

Lista podręczników na rok szkolny 2015/2016 - sprawdź

Limity na obiady od 1 września 2015 r. (informacja), aneks do regulaminu stołówki (treść) i deklaracja obiadowa (pdf lub doc)

Do rodziców klas I-III (informacja)

Lista dzieci przyjętych do świetlicy (tutaj)

Lista uczniów klas pierszych. Wychowawca: p. Gabryszewska (lista), p. Kurpiewska (lista), p. Ługowska (lista), p. Maksymiuk (lista), p. Malewicz (lista), p. Marciszewska (lista) i p. Protasewicz (lista).

Lista dzieci przyjętych do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2015/2016 - sprawdź

Informacja dla rodziców uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2015/2016 (szczegóły tutaj)

∙ Lista dzieci zapisanych do klasy I na rok szkolny 2015/2016 (rejon: sprawdź; spoza rejonu sprawdź)

Zapraszamy przyszłych uczniów do zwiedzenia naszej szkoły ... (szczegóły tutaj)

Zapisy do klasy I na rok szkolny 2015/2016
Harmonogram rekrutacji (pdf)
-
Regulamin rekrutacji do klasy pierwszej (pdf)
-
Karta zgłoszenia na świetlicę (doc)
  a) dla rodziców
dzieci z rejonu Szkoły Podstawowej nr 4 w Siedlcach
      -
Karta zapisu do klay I (doc)
  b) dla rodziców
dzieci spoza rejonu Szkoły Podstawowej nr 4 w Siedlcach
      -
Karta zapisu do klay I (doc)
      -
Informacja o spełnianiu kryteriów określonych w ustawie o systemie oświaty i załącznikach do wniosku potwierdzających ich spełnianie (pdf)

∙ Informacja dla rodziców o sprawdzianie po klasie szóstej szkoły podstawowej od roku 2014/2015 (strona)

Zarządzenie Dyrektora w sprawie określenia szczegółowych warunków korzystania przez uczniów z bezpłatnych podręczników lub materiałów edukacyjnych (pdf)

Identyfikator dla ucznia (informacja)

Trwa zbiórka żywności dla stołówki Caritas o długim terminie ważności.Zachęcam do angażowania dzieci w dzielenie się z potrzebującymi.

Dziękuję za już i proszę o więcej. Teresa Szyba