Zakończenie akcji charytatywnej „Wrzuć cukierka do pudełka radość Dzieci będzie wielka”

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w akcji zbiórki słodyczy w ramach XX Jubileuszowej Gali Charytatywnej New Year’s Party 2023 Dzieci Eurolingua dzieciom lokalnie i międzynarodowo w celu wsparcia Domu Dziecka „Pod Kasztanami” w Siedlcach, Domu Dziecka „Na Zielonym Wzgórzu” w Kisielanach, Siedleckiego Hospicjum Domowego dla dzieci oraz Domu Polskich Dzieci w Solecznikach na Litwie.

W ramach akcji trwającej od 15 listopada do 20 stycznia udało się zebrać aż 4 pudła pełne słodyczy, które pięknie spakowane zostały przekazane koordynatorowi akcji Pani Klaudii Malek i wręczone dzieciom podczas uroczystego Koncertu Charytatywnego, ktory odbył sie 28.01.2023 r. w CKiSZ w Siedlcach.

Dziekujemy za chęć dzielenia sie dobrem.

Poniżej link do artykułu, który ukazał się w Tygodniku Siedleckim:

Koordynatorzy akcji: Anna Celińska – Spodar, Agata Głuchowska, Monika Jurzyk – Ziółkowska.

Anna Celińska – Spodar

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok 2023, wszystkie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.