Kolejne sukcesy w pływaniu

Zawodnicy Sekcji Pływackiej UKS Ósemka Siedlce podczas ostatnich zawodów w Ciechanowie, Lublinie i Warszawie kilkukrotnie stawali na najwyższym podium. Sukcesy siedleckich młodych pływaków niezwykle nas cieszą, gdyż są to uczniowie naszej szkoły.
20 lutego chłopcy wzięli udział w XXII Grand Prix Ciechanowa. Podczas zawodów najlepiej zaprezentował się Maciek Nieczyporuk zdobywając trzy medale (dwa złote na dystansie 100 i 200 metrów w stylu grzbietowym, jeden srebrny na dystansie 100 metrów stylem motylkowym) oraz Miron Ushatkin, który wywalczył dwa złote medale na dystansie 50 metrów w stylu klasycznym i motylkowym.
Tydzień później, 27 lutego zawodnicy siedleckiej sekcji pływackiej uczestniczyli w I rundzie zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka. Miron Ushatkin zajął drugie miejsce na 50m stylem dowolnym oraz drugie miejsce na 50m stylem grzbietowym.
W ostatnią sobotę, 13 marca młodzi pływacy wzięli udział w trzecich eliminacjach zawodów Od Młodzika do Olimpijczyka. Miron Ushatkin wygrał w kategorii 10 lat 50m stylem motylkowym (czas 36.36).

Serdecznie gratulujemy chłopcom wspaniałych wyników i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

Paulina Jakimowicz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok 2021, wszystkie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.